قیمت دوربین مداربسته

قیمت دوربین مداربسته

خرید دوربین مداربسته چیست؟
واژه "دوربین مداربسته" برگردان ایرانی کلمه انگلیسی دوربین مداربسته در تهران یا به اختصار cctv هست. معنی فرهنگ لغت آن جعبه جادویی مدار بسته است و به دوربین هایی گفته می شود که در جای خود فیکس شده اند.
دوربین مداربسته به کلیه دوربین هایی اطلاق می گردد که در محل خود ثابت بوده و تصاویر را به یک یا چند محل ارسال می نماید. از آنجا که اغلب این دوربین ها در حفاظت، نظارت و سیستم های مانیتورینگ امنیت بکار می روند این واژه بیشتر به همین حیطه بر می گردد اما معنی فنی آن حتی دوربین های ویدیو تلفن و کنفرانس را نیز دربر می گیرد.

 


اولین سیستم مداربسته در سال دوربین مداربسته میلادی توسط شرکت هنکل آلمان به منظور دیدن پرتاب موشک های v2 نصب شد. دوربین مداربسته مهندس آلمانی بنام "والتر بروچ" مسئول انجام این سیستم بود.

در آمریکا اولین تبلیغ دوربین مداربسته در سال 1949 مربوط به محصولی با نام "وریکون" بود که در تبلیغات گفته میشد به مجوز دولتی نیازی ندارد.از آن پس سیستم های ضبط تصاویر دوربین مداربسته در برخی مکان های فضایی بزرگ جهت ذخیره تصاویر پرتاب موشک ها بکار برده شد و خیلی زود روی موشک ها نصب شد تا جایی که تصاویر را همراه با صدا به زمین ارسال کرد.

 

 

اولین رونمایی از دوربین مداربسته در اماکن عمومی آمریکا در سال 200 بود. زمانی که در میدان تایمز نیویورک نخستین نصب دوربین مداربسته به منظور جلوگیری از سرقت در محدوده نصب شد اما نقش چشمگیری در کاهش تخلف ایفا نکرد. تا ایتکه در سال 1960 دوربین های مداربسته در سطح گسترده ای در سراسر آمریکا بخصوص در مراکز عمومی بکار گرفته شد. بنظر می آمد استفاده از دوربین مداربسته راهی مقرون به صرفه تر در مقایسه با بکار گیری نیروهای پلیس برای شناسایی تخلف باشد.

Contactanos

imageDirección:

Orquideas #203
Col. Jardines de Jerez 1ra. Sección.
León, Gto. C.P. 37530

Tel.: +01 (477) 771 42 80

E-mail: Esta dirección de correo electrónico está protegida contra spambots. Usted necesita tener Javascript activado para poder verla.

Scroll to top